Tālr: +371 29354101

E-pasts: ego@egocentrs.lv

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

JAUNUMS! KONFLIKTU risināšanas paņēmieni ar sevi, attiecībās un darbā

17.06.2019 / 10:00 - 15:00

44,00€

PROFESIONĀLĀS PILNVEIDES PRAKTISKS SEMINĀRS

Semināra-treniņa saturs:

Šis ir pašizaugsmes treniņš, kad skaidrošu psiholoģiskus paņēmienus, kā tikt laukā no konflikta ar minimālo stresa līmeni. Praktiski trenēsimies dažādām konflikta situācijām, spēlēsim lomu spēles, spēlēsim spēles ar prātu, lai brīvi varētu justies konflikta situācijā. Kāds būs rezultāts no šī semināra? Varēsi pasmaidīt par sevi, ka vispār radās konflikts!

Ņem vērā, dzīvē nevar piespiest ar varu darīt to, ko cilvēks negrib! Ja Tu vēlies iegūt mieru, tad pievienojies semināram!

  • Runāsim atklāti, vienkārši, godīgi un taisnīgi paši pret sevi, tādēļ sagatavo savus jautājumus vai notikumu izklāstu, kas iekšēji neapmierina. Būtu jau lieliski, ja uzrakstītu to visu uz lapas.
  • Tev ir konflikta situācijas, uz kurām meklē atbildes? Ja jā, tad iegūsi jaunas zināšanas un rīcības soļus, kā to izmainīt, bet iekšēji atbrīvosi sajūtas, kas nospieda prāta elastību.
  • Sistemātiski izskaidrošu iespējamos risinājumus gan teorētiski, gan praktiski, gan treniņa veidā.
  • Mana vēlēšanās ir nodot paņēmienus, kas dod izpratni par pašu konfliktu, atrod iekšējo izpratni priekš sevis un rada rīcības soļus, lai tiktu ārā no „apburtā loka” prātā.

  • Vēlies tikties klātienē, lai izrunātu un atrisinātu savas dzīves situācijas ar citādāku skatījumu? Ja jā, tad tiekamies klātienē un vienkārši darām to!

Lielāko gandarījumu rada mirklis, kad priekšā stāv cilvēks, kuram tiek atrisināta kādas konflikta situācija, kura kā smaga mugursoma ir vilkusies līdzi jau ilgu laiku!

VIDEO NO YOUTUBE https://www.youtube.com/watch?v=zSqO8eW4n9c&t=256s

Semināra-treniņa vadītājs: Raivis Bernāns.

Ar mani un manu dzīves uztveri, risinājumiem vari iepazīties web augstskolā www.horaman.eu, CRM sistēmā www.horaman.lv , Youtube kanālā „Horaman Horaman”, Facebook „horaman.eu“, Linked In „horaman.eu“, Instagram „horaman_eu”, grāmatās un dzīves talismanos interneta veikalā www.horamantalisman.com

Maksa: 44 EUR /cenā iekļauta kafijas pauze, mācību materiāli/

Ja no vienas iestādes semināru apmeklē 2 vai vairāk dalībnieku, tad atlaide 10%

Semināra beigās saņemsiet APLIECĪBU.

Details

Date:
17.06.2019
Time:
10:00 - 15:00
Cost:
44,00€
Event Categories:
,
Event Tags:
Website:
www.egocentrs.lv

Organizer

EGO centrs
Phone
29354101
Email
ego@egocentrs.lv
View Organizer Website

Venue

Brīvības gatve 193 A, Rīga, LV-1039
Brīvības gatve 193 A
Rīga, LV-1039 Latvia
+ Google Map
Phone
29354101
View Venue Website