Personības pilnveides seminārs

Daudzi no mums cenšas būt ideāli visās dzīves jomās – ideāli vecāki, ideāli darbinieki, ideāli partneri… Augstā latiņa, kuru sev uzstādām, ļauj sasniegt daudzus mērķus, taču vienlaikus padara dzīvi par nepārtrauktu cīņas lauku. Mēs dzenamies pēc iedomātiem standartiem un prasām no sevis maksimumu, kuru parasti nespējam sasniegt. Tam seko paškritika un vainas apziņa, ka neesam tādi, kādi gribētu būt.

Semināra laikā runāsim par to, kā dzīvot vieglāk, nepazaudējot dzīves kvalitāti un kā caur sevis mīlestību atrast ceļu ārā no perfekcionisma slazda.

Tēmas

  • Kāpēc mēs tiecamies pēc ideāla?
  • Atšķirība starp mērķtiecību un perfekcionismu.
  • Kā bērnības pieredze ietekmē spēju mīlēt un pieņemt sevi?
  • Nepilnīguma pieņemšana – ceļš pretī sevis un citu mīlestībai.

Lektore: Elīna Zelčāne- 2015.g. iznākušās grāmatas „No perfekcionisma uz mīlestību” autore. Filozofijas maģistre, geštaltterapeite. Beigusi Latvijas Universitāti un Rīgas Geštalta institūtu. Ilgu laiku strādājusi žurnālistikas un sabiedrisko attiecību jomā. Pēdējos 6 gadus pievērsusies psihoterapijai, turpinot ceļu no pasaules izzināšanas pie sevis izziņas. Elīna sniedz supervīzijasValsts probācijas dienesta darbiniekiem, konsultē klientus individuāli un vada psiholoģijas un filozofijas tēmām veltītus seminārus. Elīna ir publicējusies vairākos Latvijas medijos. Būdama 3 bērnu mamma, Elīna ir specializējusies jautājumos, kas skar vecāku un bērnu attiecības. Vairāk informācijas mājas lapā www.izzinisevi.lv

Norises laiks un vieta:  iestādēs pēc pieprasījuma.

Organizējam izbraukuma seminārus uz iestādēm.

t.29354101

ego@egocentrs.lv

PIETEIKTIES UZ PASĀKUMU