[vc_row][vc_column][vc_column_text]SEMINĀRS
“Stress + Kreativitāte + Humors” 

  1. Kā pārvarēt stresu un bailes no uzstāšanās pasākumu vadīšanā.
  2. Humora pielietošana pasākumos – šarms, ko vari izkopt arī tu!
  3. Kreativitāte pasākumu veidošanā un vadīšanā – kā pielietot radošumu neaizmirstamam pasākumam.

Pirmajā daļā – par stresu – runāsim par to, kas īsti ir bailes no uzstāšanās – par ko tieši baidāmies;  izjauksim un aplūkosim šo baiļu pamatā esošos mehānismus saskaņā ar zinātniskajām atziņām; noskaidrosim, kas ir efektīvākie (gan teorētiskie, gan praktiski pārbaudītie) līdzekļi baiļu pārvarēšanai; izstrādāsim katrs savu personīgo ceļa karti ar tieši mums piemērotākajiem paņēmieniem uzstāšanās baiļu pārvarēšanai.
Attiecībā uz humoru – runāsim par humora psiholoģiskajiem, socioloģiskajiem, lingvistiskajiem aspektiem, par humora izjūtu, pajauksim humora mehānismus pa to veidojošajiem mehānismiem un paanalizēsim, kā to visu praktiski izmantot un pielietot pasākumu norisē.
Savukārt kreativitātes kontekstā identificēsim tās galvenos līmeņus, izpētīsim to darbības pamatprincipus un uzzināsim, kā mēs katrs varam attīstīt savu kreativitāti šajos līmeņos un tieši pasākumos.

VADĪTĀJS: Zigmunds Freibergs
17 gadu pasākumu vadītāja pieredze, to papildina nesen uzsāktās pasākumu moderatora gaitas. Studējis politoloģiju, uzņēmējdarbības vadību, reklāmu, psiholoģijas zinātni, šobrīd studē un attīsta pētnieka karjeru neirozinātnē un neiropsiholoģijā. Pasniedz seminārus par komunikācijas prasmēm un pasākumu vadīšanas aizkulisēm. Ir mācījies dažādas radošās lietas, kā aktiermeistarību, improvizācijas teātri; uzskata, ka daudzveidīgas, plašas un zinātniskās atziņās balstītas zināšanas ir profesionalitātes dziļākais pamats, ko līdz virtuozitātei jebkurā jomā var attīstīt kreativitāte, proaktivitāte un pastāvīga uzdrīkstēšanās.
Norises laiks un vieta: Ego centrā skaties PASĀKUMU KALENDĀRĀ, iestādēs -pēc pieprasījuma.   

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]