[vc_row][vc_column][vc_column_text]Ja tavs darbs saistīts ar izstāžu veidošanu, tad šis seminārs ir domāts tieši tev. Semināra laikā Tu gūsi teorētiskās atziņas, kā arī praktiski līdzi darbosies. Lektores prezentācijās redzēsi dažādus izstāžu veidus, kopā ar citiem dalībniekiem analizēsi tās un mēģināsi saskatīt kļūdas, no kurām savā darbā izvairīties, iekārtojot izstādes. Uzzināsi, kā organizēt darbu ar sabiedrību.

Mērķauditorija: kultūras namu, muzeju, bibliotēku, tēlotājas mākslas studiju, izglītības u.c. iestāžu darbinieki, kuru darbs saistīts ar izstāžu veidošanu, iekārtošanu.

Semināra saturs:

  • Izstāde-projekts.
  • Izstāžu veidi un tipoloģija
  • Izstādes attīstības posmi un dokumentācija
  • Izstādes dizains. Vizuālās mākslas, dekoratīvi lietišķās mākslas izstāžu analīze
  • Darbs ar sabiedrību: informācijas sagatavošana medijiem, izglītības programmas

Vadītāja: GUNA KALNAČA, Mg. Art. strādā Jūrmalas pilsētas muzejā par ekspozīciju un izstāžu kuratori. Ir vairāku ievērojamu izstāžu, mākslas simpoziju projektu vadītāja, kuratore gan Latvijā, gan arī ārzemēs, kā Gruzijā, Spānijā, Čehijā, Austrijā, Itālijā, Vācijā. Ir uzrakstījusi publikācijas: „Rezidenču loma mākslinieku starptautiskās mobilitātes veicināšanā. Latvijas iespējas”, „Latvijas Kultūras koledžas statuss un profesionālās izglītības piedāvājums kultūras menedžmenta jomā Latvijā”, „Sabiedriskās attiecības – viens no veiksmīgas darbības garantiem”, Ceļvedis kultūras centra vadībā, metodisks materiāls; V/A „Tautas mākslas centrs”, 2008 „Izstāde-emocionāli un informatīvi piepildīta komunikācija ar sabiedrību”, Ceļvedis kultūras centra vadībā, metodisks materiāls; V/A „Tautas mākslas centrs”, 2008. 

Norises laiks un vieta: Iestādēs pēc pieprasījuma

t.29354101

PIETEIKTIES UZ PASĀKUMU[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]